שעות קבלת הורים- שנה"ל תש"ף
שם מורה |
שעות קבלה |
אבני מעיין |
יום א' – שיעור 4 |
אברג'יל יובל |
יום ג' – שיעור 2 |
אברהם אלינור |
יום ו' – שיעור 1 |
אברהם מיכל |
יום א' – שיעור 4 |
אברמוביץ לריסה |
יום ו' – שיעור 2 |
אהרונוביץ עדית |
יום ג' – שיעור 2 |
אזולאי קרן |
יום א' – שיעור 3 |
אליאס יוסי |
יוםא' – שיעור 5 |
אנדראוס היא |
יום א' – שיעור 4 |
אסולין ענת – מנהלת בית הספר |
בתיאום מראש |
בוזי שנהב |
יום א' – שיעור 3 |
ביתן אלה |
יום ב' – שיעור 3 |
בלנגה גלית |
יום ב' – שיעור 1 |
בן הרוש סתיו |
יום א' – שיעור 2 |
בן עזרא רויטל |
יום א' – שיעור 6 |
בן צבי צבי |
יום ה' – שיעור 2 |
בקלו אדריאן |
יום ד' – שיעור 2 |
בר אסנת |
בתיאום מראש |
בר סלע אייל (פסיכולוג) |
בתיאום מראש |
ברנע דלית |
יום ג' – שיעור 4 |
ברסלב בלה |
יום א' – שיעור 3 |
גבאי יפית |
יום א' – שיעור 4 |
גבריאלי בתאל |
יום ה' – שיעור 3 |
גולץ אורית (קב"ס) |
בתיאום מראש |
גלמידי זהבית |
יום ב' – שיעור 2 |
גלר נופר |
יום א' – שיעור 5 |
דפני חני |
יום ב' – שיעור 3 |
הורן פרי |
יום ג' – שיעור 2 |
הירש ברכה |
יום ג' – שיעור 1 |
הנדלמן הדס |
יום א' – שיעור 5 |
הרמן סמדר |
יום א' – שיעור 2 |
וילנסקי זינה |
יום א' – שיעור 2 |
וייר עינב |
בתיאום מראש |
וני מהא |
יום ה' – שיעור 3 |
זילברברג נאוה |
יום ג' – שיעור 7 |
זילחה מירב |
בתיאום מראש |
חזיזה חן |
יום א' – שיעור 4 |
חלימי אסתי |
בתיאום מראש |
חמיאס שלומית |
יום ה' – שיעור 2 |
חסין איב |
יום ב' – שיעור 1 |
חרמוני עינת |
יום ג' – שיעור 5 |
טל הילה |
יום א' – שיעור 5 |
טלר אפרת |
יום ה' – שיעור 3 |
יצחק קמחי ענבל |
יום ה' – שיעור 2 |
ירושלמסקי שלומית |
יום ב' – שיעור 5 |
כהן אפרת |
יום ג' – שיעור 3 |
כהן דני |
יום א' – שיעור 3 |
כהן רווית |
יום א' – שיעור 2 |
שם מורה |
שעות קבלה |
כוכבי שירן |
יום ו' – שיעור 1 |
כל טוב יפעת |
בתיאום מראש |
כרמל רועי |
יום א' – שיעור 7 |
לוי הילה |
יום א' – שיעור 3 |
לוי יוסי |
בתיאום מראש |
ליבוביץ קרן |
יום א' – שיעור 2 |
מור מיטל |
יום א' – שיעור 2 |
מור שלהבת |
יום ה' – שיעור 2 |
מילר מישל |
יום א' – שיעור 2 |
ממן אור |
יום ב' – שיעור 2 |
ממן נורית |
יום א' – שיעור 3 |
נקר רונית |
יום ב' – שיעור 4 |
סבויה קרן |
יום ד' – שיעור 3 |
סטולינקר סבטלנה |
יום ב' – שיעור 3 |
סטילרמן אלחנדרו (פסיכולוג) |
בתיאום מראש |
סיטבון ספיר |
יום א' – שיעור 2 |
סירוק רותם |
יום ג' – שיעור 2 |
סלומון עמית |
יום ב' – שיעור 3 |
סלייפר קרן |
יום ג' – שיעור 1 |
סער אורן |
יום ב' – שיעור 3 |
סרויה יפעת |
יום ג' – שיעור 2 |
עיבל רותי |
בתיאום מראש |
פדה משה |
יום ו' – שיעור 3 |
פלג דבורית |
יום ד' – שיעור 2 |
צמח אילנית |
יום א' – שיעור 3 |
קוגן עמית |
יום א' – שיעור 4 |
קורוסטישבסקי אנסטסיה |
יום א'- שיעור 4 |
קיבה אורית |
יום ה' – שיעור 3 |
קירשנר נועה |
יום ה' – שיעור 3 |
קלצ'וק מיטל |
יום ב' – שיעור 3 |
קמחי ליאת |
יום א' – שיעור 2 |
קריב הילה |
יום א' – שיעור 4 |
רודריגז אודליה |
יום ו' – שיעור 3 |
רחום ענת |
יום ב' – שיעור 3 |
רחמיאל גיליה (עו"ס) |
בתיאום מראש |
רחמים אורלי |
יום א' – שיעור 1 |
רענן מיכל |
יום ב' – שיעור 4 |
שאול מירב |
יום ו' – שיעור 4 |
שוורץ דניאל |
יום ה' – שיעור 3 |
שיינר עינת |
יום ג' – שיעור 2 |
שיפקביץ פאולינה |
יום ו' – שיעור 4 |
שלו פנינית |
יום ו' – שיעור 1 |
שמעוני ענת |
בתיאום מראש |
שרביט רונית |
יום ב'- שיעור 2 |