עמוד הבית
בית ספר קהילתי
אתר תיכון רוגוזין
אתר העיר קרית אתא
אתר משרד החינוך
GOOGLE
צור קשר

כל הדפים

מידע להורים


 

שעות קבלת הורים

 

שם מורה

שעות קבלה

אברהם אלינור

יום ב' שיעור 6

אברמוביץ לריסה

יום ג' שיעור 5

אברמסון יעל

יום ה' שיעור 3

אהרונוביץ עדית

יום ה' שיעור 4

אוחיון מורן

יום א' שיעור 5

אלב לאורה

יום א' שיעור 4

אלתרמן ולדימיר

יום ג' שיעור 8

אסולין ענת

יום א' שיעור 4

ארגמן יצחק

יום א' שיעור 4

ארנון איריס

יום ד' שיעור 3

אשכנזי רותי

בתיאום מראש

ביטון יפה

יום ג' שיעור 2

ביתן אלה

יום ב' שיעור 5

בלנגה גלית

יום ה' שיעור 4

בן עזרא רויטל

יום ד' שיעור 5

בן צבי צבי

יום ג' שיעור 7

בר אסנת

יום ו' שיעור 5

ברסלב בלה

יום ד' שיעור 3

ברק תמימה

בתיאום מראש

גולדרין גנדי

יום ג' שיעור 3

גרינבלום יונת

יום א' שיעור 2

דקל חנה

יום ד' שיעור 4

הר נבו עדו

יום ב' שיעור 4

וגנר שירן

יום ו' שיעור 1

וילנסקי זינה

יום א' שיעור 3

זיו אורית

יום ב' שיעור 5

זילברברג נאוה

יום ב' שיעור 3

זילחה מירב

בתיאום מראש

חלימי אסתי

בתיאום מראש

חמיאס שלומית

יום א' שיעור 3

טלפר מישל

יום ב' שיעור 7

ירושלמסקי שלומית

יום ג' שיעור 3

כהן אפרת

יום ב' שיעור 6

כהן דניאל

יום ב' שיעור 7

כהן דרור

יום ב' שיעור 2

כל טוב יפעת

בתיאום מראש

מונטיאנו ג'ורג'

יום א' שיעור 7

מור רוית

יום ב' שיעור 4

מור שלהבת

יום ה' שיעור 6

מינדל שלמה גאורגי

יום א' שיעור 3

ניסן לובה

יום ב' שיעור 4

נכון רבקה

יום ד' שיעור 6

.. / 2

 

 

- 2 -

 

שם מורה

שעות קבלה

סבויה קרן

יום ג' שיעור 4

סטולין גריק

יום ב' שיעור 3

סטולקינר סבטלנה

יום ה' שיעור 2

סטילרמן אלחנדרו

בתיאום מראש

סער אורן

יום א' שיעור 6

ספורנו אריאלה

יום ב' שיעור 3

עיבל רותי

יום א' שיעור 3

עפרת ענת

יום ד' שיעור 2

פדה משה

יום ה' שיעור 3

פייביש ניקולטה

יום א' שיעור 3

פינדלינג יפית

יום ג' שיעור 5

פינקלשטיין בת שבע

יום ב' שיעור 4

פלג דבורית

יום ה' שיעור 4

פלדמן דורון

יום ד' שיעור 5

צביבך רונה

יום ב' שיעור 2

צולר פרומה

בתיאום מראש

צמח אילנית

בתיאום מראש

קוניה חנה

יום ב' שיעור 4

קיבה אורית

יום ה' שיעור 3

קמחי ליאת

יום א' שיעור 2

קניאס אתי

בתיאום מראש

רודריגז אודליה

יום א' שיעור 6

רוזנשטוק מרים

יום ג' שיעור 3

רזון נתיב

יום א' שיעור 3

רחמים אורלי

יום א' שיעור 2

שאול מירב

יום א' שיעור 2

שטיינר רחל

יום א' שיעור 3

שיפקביץ פולינה

יום א' שיעור 5

שמידט אמיר

יום ג' שיעור 4

שמעוני סיגלית

יום ג' שיעור 3

שמעוני ענת

בתיאום מראש

שרביט רונית

יום ד' שיעור 3

 

וועד ההורים המרכזי

למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

 

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר