עמוד הבית
בית ספר קהילתי
אתר תיכון רוגוזין
אתר העיר קרית אתא
אתר משרד החינוך
GOOGLE
צור קשר

כל הדפים

אודותינו

אני מאמין


חזון - "אני מאמין" בית ספרי 


 

בוגר ראוי, מבחינתנו, הוא בוגר בעל השכלה רחבה ובעל ערכים יהודיים - ציוניים. הוא אדם המגלה זיקה למולדת, לתרבות ולמורשת העם היהודי. הוא בעל ערכים הומניסטיים ודמוקרטיים, המגלה סובלנות לכל דעה ולכל אדם, הרגיש למצוקות הזולת ומתנהג ביושר ובהגינות.

 

ביה"ס יטפח אדם פעיל ואוטונומי, השותף, מעורב ואחראי לאקלים החינוכי בו. ביה"ס יעניק השכלה רחבה לתלמידיו תוך כדי חשיפה לאתגרים אינטלקטואליים, למקורות ידע רבים ומגוונים, לגישות חדישות ולטכנולוגיות מתקדמות.

 

ביה"ס ישקיע מאמצים בטיפוח המצוינות וההישגים. הוא יקדם את ההישגים הלימודיים של תלמידיו תוך מתן שוויון הזדמנויות לכל תלמיד ותוך מטרה למיצוי הפוטנציאל האישי של כל לומד מתוך אמונה ביכולתו והפיכתו ללומד עצמאי. כמו כן, יזמן ביה"ס לתלמיד חוויות של הצלחה ויפעל לשיפור הדימוי העצמי שלו תוך נכונות להיות אוזן קשבת לצרכיו.

 

בבסיס עבודתנו החינוכית אנו מאמינים במערכת יחסים חמה ותומכת בין מורים לתלמידים בביה"ס המבוססת על כבוד הדדי וכן בקיום דיאלוג מתמיד עם נציגי ההורים והקהילה לצורך עיצוב דרכו וביצירת אקלים של אמון ושל קבלה הדדית.

 

בהיותנו בית חינוך קהילתי, אנו רואים חשיבות בהטמעת הנושא הסביבתי בביה"ס ובחשיפת  התלמידים לטבע ולסביבה, תוך יצירת תחושה של מעורבות סובלנות ושייכות. מטרתנו להשפיע על התלמידים  ובני משפחתם ועל הקהילה, לשנות את דפוסי ההתנהגות של הקהילה ולבנות תרבות ארגונית ירוקה .


אנו שוקדים על שילוב פעילויות חינוכיות ולימודיות המתבססות על ערכי שמירת הסביבה, על טיפוח מודעות לבעיות הסביבה תוך הבנת הקשר בין איכות הסביבה ואיכות החיים ופיתוח עמדות למחויבות סביבתית.

 


 


למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

 

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר