עמוד הבית
בית ספר קהילתי
אתר תיכון רוגוזין
אתר העיר קרית אתא
אתר משרד החינוך
GOOGLE
צור קשר

כל הדפים

אודותינו

לוח זמנים של המורים ושעות קבלת הורים


שעות קבלת הורים- שנה"ל תשע"ט

 

שם מורה

שעות קבלה

לוי אבוקסיס גנית

יום ב' – שיעור   4

אבני מעיין

יום א' – שיעור   3

אברג'יל יובל

יום ג' –  שיעור   7

אברהם אלינור

יום ב' – שיעור    4

אברהם מיכל

יום א' – שיעור   4

אברמוביץ לריסה

יום ו' –  שיעור   2

אהרונוביץ עדית

יום ו' –  שיעור   1

אזולאי קרן

יום ג' – שיעור    2 

אלב לאורה

יום ו' –  שיעור   2

אליאס יוסי

יוםא' – שיעור    5

אנדראוס היא

יום ב' – שיעור   3

אסולין ענת – מנהלת בית הספר

בתיאום מראש

אסור איב

יום ב' – שיעור   5

בוזי שנהב

יום א' – שיעור   6  

ביתן אלה

יום ן' –  שיעור   3

בלנגה גלית

יום ו' –  שיעור   2

בן ארוש אורי

יום ג' – שיעור    3

בן עזרא רויטל

יום א' – שיעור   5

בן צבי צבי

יום ה' – שיעור   7

בקלו אדריאן

יום א' –  שיעור  7

בר אסנת

בתיאום מראש

ברנע דלית

יום א' – שיעור   2   

ברסלב בלה

יום ד' –  שיעור  1

גבאי יפית

יום א' – שיעור   4

גולץ אורית (קב"ס)

בתיאום מראש

גלמידי זהבית

יום ד' – שיעור    5

גלר נופר

יום ו' – שיעור     3

דפני חני

יום א' – שיעור    3 

הירש ברכה

יום א ' – שיעור   3

הנדלמן הדס

יום א' – שיעור    4

הרמן סמדר

יום ו' – שיעור     3

וילנסקי זינה

יום א' – שיעור    3

וקסמן לירון

יום ג' – שיעור     3

זובידאת לינא

יום א' – שיעור    5

זילברברג נאוה

יום ג' – שיעור     5

זילחה מירב

בתיאום מראש

חורש מיכל

בתיאום מראש

חזיזה חן

יום ד' – שיעור    2

חלימי אסתי

בתיאום מראש

חמיאס שלומית

יום ו' – שיעור      4

חרמוני עינת

יום ד' – שיעור     5

טל הילה

יום ד' – שיעור     4

טלר אפרת

יום ו' – שיעור      3

 

שם מורה

שעות קבלה

יצחק קמחי ענבל

יום א' – שיעור    4

ירושלמסקי שלומית

יום ו' – שיעור     1

כהן אפרת

יום ג' – שיעור     3

כהן דני

יום ג' – שיעור     4

כהן רוית

יום ב' – שיעור    3

כוכבי שירן

יום ו' – שיעור     3

כל טוב יפעת

בתיאום מראש

כרמל רועי

יום א' – שיעור    9

לוי גלית

יום ה' – שיעור     3

לוי הילה

יום ב' – שיעור     4

לוי יוסי

בתיאום מראש

ליבוביץ קרן

יום א' – שיעור     2

מור מיטל

יום א' – שיעור     3

מור שלהבת

יום ב' – שיעור     3

מילר מישל

יום ה' – שיעור     2

ממן נורית

יום א' – שיעור     2

נקר רונית

יום ה' – שיעור     2

סבויה קרן

יום א' – שיעור     3

סטולינקר סבטלנה

יום ו' – שיעור      4

סטילרמן אלחנדרו (פסיכולוג)

בתיאום מראש

סירוק רותם

יום ו' – שיעור      3

סלומון עמית

יום ד' – שיעור     4

סלייפר קרן

יום ו' – שיעור      4

סער אורן

יום ה' – שיעור     4

סרויה יפעת

יום ו' – שיעור      4

עיבל רותי

בתיאום מראש

פדה משה

יום ג' – שיעור     2 

פלג דבורית

יום א' – שיעור    3

צמח אילנית

יום ו' – שיעור     2

קורוסטישבסקי אנסטסיה

יום ד'-  שיעור     6

קיבה אורית

יום א' – שיעור    7

קלצ'וק מיטל

יום ה' – שיעור     2

קמחי ליאת

יום ב' – שיעור     1

קריב הילה

יום ד' – שיעור     3

רודריגז אודליה

יום ה' – שיעור     5

רוזנפלד גלי

יום ו' – שיעור      2

רוזנר טלי

יום ד' – שיעור     4

רחום ענת

יום ה' – שיעור     2

רחמיאל גיליה (עו"ס)

בתיאום מראש

רחמים אורלי

יום ו' – שיעור      2

רענן מיכל

יום ג' – שיעור      2

שאול מירב

יום ו' – שיעור      4

שוורץ דניאל

יום ה' – שיעור     5  

שיינר עינת

יום ו' – שיעור      3

שיפקביץ פאולינה

יום א' – שיעור     2

שלו פנינית

יום ה' – שיעור     2

שמעוני ענת

בתיאום מראש

שרביט רונית

יום א'- שיעור      5


 


 

 
 
 

 


למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

 

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר